Harley Davidson Bot Boyanır mı?

Harley Davidson Bot Boyanır mı?

Harley Davidson çok sevilen bot markalarından birisidir ve Harley Davidson bot boyanır mı sorusu merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Harley Davidson botlar metal tarzında bir bot çeşitidir ve uzun yıllardan beri ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu özel bot çeşiti hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği ürünlerden birisidir.

Harley Davidson markası uzun yıllardır piyasada yer almaktadır ve ülkemizde birçok farklı mağaza içinde satışı yapılmaktadır. Bu botları online mağazalar üzerinden de satın alabilirsiniz. Ürünlerin hepsinde farklı fiyatlar göze çarpmaktadır. Zevkinize ve aynı zamanda bütçenize uygun olan bir botu satın alabilir, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Harley Davidson Botların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Harley Davidson marka botları genellikle siyah, kahve gibi renk seçeneklerine sahiptir. Bu ürünlerin bir kısmı düz bir kısmı ise bağcıklıdır. Botların yan kısımlarında ise çeşitli metal aksesuarlar yer almaktadır. Bu aksesuarlar markanın amblemine uygun bir biçimde üretilmekte ve kullanılmaktadır. Botların uzun ömürlü olabilmesi için düzgün bir biçimde bakımının yapılması gerekmektedir.

Ayakkabının düzenli aralıklar ile boyanması da bu bakım ritüelleri arasında yer almaktadır. Ayakkabı kötü hava şartlarında giyilen bir model olduğu için sık sık çamur, kum vb. lekelere maruz kalmaktadır. Ayakkabıyı temizlemek için makine kullanımı da önerilmemektedir. Ayakkabı çok sert ve ağır olduğu için çamaşır makinesine zarar vermektedir. Bu durumda ayakkabıyı temizlemek için elde temizleme yapmak en iyi yöntem olacaktır.

Harley Davidson Botları Nasıl Temizlenir?

Gerekli Malzemeler:

 • Bir kova dolusu soğuk ya da ılık su,
 • İşe yaramayan temiz fırça,
 • 1 tane sap,
 • Bir miktar arap sabunu.

Yapılışı:

 • Harley Davidson botları temizlemek için bir kova dolusu suyun içine belirli bir miktarda arap sabunu ekleyin.
 • Sonrasında su ile arap sabununu iyice karıştırın. Bu karışım ile ayakkabıyı iyice temizleyin.
 • Diğer bir yöntem olarak ise bir kova dolusu suyu botların üzerine dökün. Sonrasında da arap sabunu ile ayakkabıyı iyice ovalayın.
 • Bir gün boyunca açık bir alanda ayakkabıyı sergileyerek kurumasını bekleyebilir ve sonrasında ayakkabıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Harley Davidson Botları Temizlerken Dikkat Edilecek Unsurlar Nelerdir?

 • Harley Davidson marka botları düzenli olarak temizleyerek uzun süre kullanım yapabilirsiniz.
 • Botları çamaşır makinesinde asla yıkamanız önerilmez. Bol aksesuarlı ve ağır olan botlar çamaşır makinesine kalıcı olarak zarar vereceği için dikkatli olunmalıdır.
 • Harley Davidson botları boyamak için en uygun renkte ve kaliteli bir ayakkabı boyası seçimi yapılmasına dikkat edilmelidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ