Reddeden Erkeği Pişman Etmenin Yolları Nelerdir?

Reddeden Erkeği Pişman Etmenin Yolları Nelerdir?

Bir erkeğin bir kadını reddettiği çok az görülmüştür. Böyle bir durumda ya kafa yapınız yani karakterinizin birbirine uymadığını düşünüyordur, ya hayatında başka biri vardır ya da sizin ona karşı hissettiğinizi o size karşı hissetmiyordur. Yani her halükarda pişman etmeniz birazcık zor olacaktır.

Reddeden Erkeği Pişman Etmenin Yolları Nelerdir?

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi, erkekler kadınları genellikle reddetmez. Bunu neden söylüyoruz? Çünkü bir kadının alenen hislerini açıklaması rastlanabilir bir durum olmadığından, yine yukarıda saymış olduğumuz durumlar meydana gelmemiş ise nezaketen sizle görüşmeyi kabul eder ve eğer hisleri hala aynı şekilde devam ediyorsa bunu söyler ve flörtü bitirir.

Böyle durumlarda erkeği şaşırtmak zor olmasa da pişman etmek yorucu bir süreç olacaktır ve tam sonucu alamadan muhtemelen siz de sıkılıp bırakacaksınız. Fakat biz yine de neler yapabileceğiniz konusunda size birkaç tüyo vermek istiyoruz. Umarız istediğiniz ilişkiyi elde eder ve mutlu bir başlangıca vesile oluruz. 🙂 Şimdi gelelim neler yapabileceğinize;

1-)Sosyal Medyayı Daha Akıllıca Kullanın

  • Sosyal medya kullanmak çoğu kişinin her şeyini paylaştığı bir alandır. Konsere gidiyorsa tüm konseri takipçilerine izletmek, bir yemek yeniyorsa o yemeği herkese göstermek gibi. Siz bu konuda daha sağlam adımlar atmalısınız. Öncelikle beğendiğiniz kişiyi sosyal medyada, bilhassa instagram ve twitter üzerinden takip edin ve ettirin. Ettirme kısmını ise şöyle gerçekleştirebilirsiniz, profiliniz gizli olsun ve profil fotoğrafınızı iyi seçin. Güzel gözükmek mesele değil, ama kültürlü gözükmek her erkeğin dikkatini çeker. Evet, bazı erkekler kültürlü kadınlardan hoşlanmıyor olsa da, ilk bakışta nedense ilgilerini bu durum çekiyor. Bir vücut, iki zeka.
  • Sosyal medyada ekliyse ya da sizi takip etmişse, bir süre kesinlikle iletişim kurmaktan kaçının. Bu süre zarfında hem siz bir izlenim edinin hem de o sizin nasıl biri olduğunuzu hissetsin. Burada öncelikle paylaştıklarınız çok önemli. Arkadaşlarınızla abartı olmayacak şekilde fotoğraflar paylaşın ama yalnızken de eğlenebildiğinizi gösterin. Çünkü yalnız olabilmek ve yalnızlığınızdan çekinmeden, bunu gösterebilmek aynı zamanda sizin özgüvenli biri olduğunuzu da gösterir.
  • Twitter biliyorsunuz ki herkesin duygularını anlık olarak yazdığı bir platform. Bu yüzden fazla açık olmaktan kaçının. Bir konuda fikir beyan ederken daha seçici kelimeler kullanın. Bunun yanı sıra özlü söz, şarkı sözü veya göndermeli cümleler kullanmaktan kaçının. Ve hoşlandığınız kişi gerçekten size uygun biri mi iyice analiz edin.

2-)Hobilerinizi Paylaşın

Şarkı söylüyorsanız, bir şeyler tasarlıyorsanız, bir müzik aleti çalıyorsanız veya resim yapıyorsanız ya da ilgilendiğiniz bir spor dalı varsa, insanları baymayacak şekilde bunlarla alakalı en az haftada bir kez paylaşım yapın. Bunlar bir şekilde dikkatini çekecektir. Eğer karşı tarafın ilgilendiğini bildiğiniz bir hobisi varsa en azından o hobiyle ilgileniyormuş gibi gözükebilirsiniz.

3-)Her Zaman Bir Duruşunuz Olsun

Toplumsal olaylara karşı duyarlı olduğunuzu gösterin. İçinizde özgür, söz dinlemeyen bir ruh taşıyormuş gibi davranın ya da böyleyseniz doğal davranın. Özel hayatınızı çok fazla göz önünde yaşamamaya çalışın ki merak uyandırın. Aslında siz bildiği ya da kabul etmediği kişi değilsiniz. Yani kendisi nasıl yaşıyorsa biraz da ona göre yaşıyor gibi davranın. Ama bunları yaparken kesinlikle doğal görünmeniz önemli.

Dip Not: Eğer sizi siz olduğunuz için kabul etmeyen bir erkekten bahsediyorsak, kesinlikle enerji harcamanıza gerek yok. Belki bu sefer tencere kapağını bulamamıştır ya da kapak doğru bir kapak değildir, kim bilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ